پیام فرستادن
خانه

Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Phidix Motion Controls (PMC) تجارت خود را در سال 2004 آغاز کرد، در ابتدا به عنوان یک شرکت تجاری بین المللی-Shanghai Phidix Trading Co., Ltd (دفتر مرکزی PMC)، و تنها مونتاژ کننده کابل مجاز در چین توسط شرکت آمریکایی Cablecraft Motion Controls (CMC) در سال 2011 شد. CMC در اصل یکی از شرکت های تابعه گروه Tuthill (بیش از 100 سال سابقه) بود که دفتر مرکزی آن در نیوهیون ایندیانا قرار داشت. ایالات متحده و در سال 2011 مستقل شد. CMC می تواند محصولات کنترل درایو پیشرفته و راه حل های مهندسی متنوعی را ارائه دهد.

 

فیدیکس، یکی از برندهای مستقل PMC، محصولات سری میکروسکوپ متنوع را ارائه می کند که o را پوشش می دهد.میکروسکوپ متالورژی نوری، میکروسکوپ بیولوژیکی دانشجویی، میکروسکوپ بیولوژیکی آزمایشگاهی، میکروسکوپ نوری معکوس، میکروسکوپ پلاریزه نوری و میکروسکوپ فلورسنت LED و غیره، محصولات با کیفیت بالا و OEM را برای مارک های درجه یک بین المللی به مشتریان ارائه می دهد.محصولات میکروسکوپ Phidix را می توان به طور گسترده در کاربردهای تحقیقاتی و صنعتی به کار برد.

 

امروزه هزاران محصول شخصی سازی شده که توسط PMC در چین طراحی و تولید می شود به سراسر جهان می فروشند.

 

چین Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت 0

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

بیش از 10 سال تجربه طراحی میکروسکوپ حرفه ای، ساخت و فروش، درک بهتری از نیازهای متنوع مشتری را برای ما به ارمغان می آورد. مهندسان واجد شرایط در هر زمان برای خدمات رسانی به کاربران نهایی، فروشندگان و توزیع کنندگان در سراسر جهان، از جمله آموزش نصب، تعمیر و نگهداری و خدمات پس از آن و غیره در دسترس هستند.

چین Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. نمایه شرکت 0

Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd.
1 2 3 4 5
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : فیدیکس

تعداد کارمندان : 100~120

سال تاسیس : 2004

صادرات کامپیوتر : 90% - 100%

Main Products:: Microscopes

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. گواهینامه ها چین Phidix Motion Controls (Shanghai) Co., Ltd. گواهینامه ها